Biophilic design czerpie ze starej wiedzy o roślinach, która - z czasem zapomniana - powraca obecnie do łask. Nic dziwnego, ponieważ równowaga pomiędzy naturą, a kulturą została zachwiana.

Na naszym blogu będziemy przypominać tę wiedzę i wzbogacać ją o najnowsze badania związane z hortiterapią, akustyką, jakością powietrza, a więc o biophilic design!
 

 

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ

Skrzydłokwiat w walce ze smogiem

 

   Kiedy za oknem śnieg lub niestety najczęściej smog my polecamy zaprosić do domu i biura rośliny. A najlepiej te z super grupy oczyszczających powietrze.  Jedną z nich jest skrzydłokwiat

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Chryzantemy złociste i nie tylko...

 

   "Jeśli chcesz żyć długo, zdrowo i w radości, pielęgnuj ogród chryzantemowy" - głosi stare chińskie powiedzenie. Trudno się z tym nie zgodzić. Chryzantema to kwiat o wielu obliczach. Poznajcie bliżej tę fascynującą roślinę.

Rośliny ratują nasze zdrowie

 

   Kontakt z naturą jest w obszarach urbanistycznych niejednokrotnie luksusem, a powinien być normą. Im bardziej betonujemy planetę, tym gorzej się czujemy. Powodów naszego pogarszającego się zdrowia i samopoczucia jest wiele. W naszym pierwszym wpisie skupimy się na powietrzu

 

Blog moonstera

en

pl

ru

m:   moonstera@moonstera.com

t:     571 397 418

a:    Ul. Rubież 46/C5 113, 61-612 Poznań

moonstera